نیازمندی نفت و گاز| درج آگهی رایگان| تبلیغ تخصصی

تجهیزات پارکینگی

تجهیزات پارکینگی

آگهی رایگان
  •  سازندگان تجهیزات و قطعات تجهیزات عمومی
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۰۳/۱۸
  • 1164 بازدید

چشم ببری ترافیکی

 

چشم گربه ای ترافیکی در مکان های با نور کم یا در تاریکی، به منظور جداسازی مسیر حرکت مورد استفاده قرار می گیرد.چشم ببری ترافیکی از بدنه با جنس پلی اتیلن ساخته شد است و دارای مقاومت بالایی می باشد.همچنین در برابر شرایط جوی آب و هوای بسیار گرم یا بسیار سرد و رطوبت و بارندگی نیز مقاوم و عایق است.

ایمن ترافیک کالا، بهترین قیمت چشم ببری ترافیکی  که مطابق با استاندارد های موجود تهیه شده، ارائه می دهد. از این محصول به منظور هشدار دادن به رانندگان و راهنمای مسیراستفاده می گردد و جزو تجهیزات ترافیکی جهت ایمنی رانندگی در شب می باشد.

ایمن ترافیک کالا، چشم ببری دارای مقاومت بالا دربرابر ضربه و فشار احتمالی را معرفی می کند. چشم ببری شیشه مقاومی نیز دارد. این شیشه در دمای بسیار بالا گرما دیده و در صورت شکسته شدن به تیکه های ریز و پودر مانند کریستالی تبدیل میشود و در نتیجه هیچ خطر و خسارتی به انسان و یا وسیله ی نقلیه نمی زند.

چشم ببری دارای سطح صاف می باشد و گرد و غبار به راحتی بر روی آن نمینشیند در نتیجه کمترین نیاز به تعمیرات و نگهداری را دارد. هم چنین در تمام شرایط جوی روشنایی آن قابل رویت می باشد.

چشم ببری ترافیکی به خوبی طراحی شده است، در این محصول سطح بازتاب در پایین صفحه دارا می باشد. این سطح بازتاب به وسیله  اسپری حرارتی برای بازتاب مداوم پردازش شده است. در نتیجه حتی در قسمتهای منحنی هیچ نقطه ی کوری وجود ندارد.

چشم ببری ترافیکی، دارای یک لنز محدب می باشد که قدرت انعکاس نور بالایی دارد.. جهت جداسازی مسیر و کاهش سرعت ، بازتاب نور بسیار عالی در محل هایی با نور بسیار کم طراحی شده است. 

 برای مشاهده  ی محصولات بیشتر به سایت و کانال ما مراجعه فرمایید.   

ایمن ترافیک کالا

imentraffic@             

ثبت آگهی رایگان