نیازمندی نفت و گاز| درج آگهی رایگان| تبلیغ تخصصی

پلاتر رنگی مهندسی Oce Colorwave 500

پلاتر رنگی مهندسی Oce Colorwave ۵۰۰

آگهی رایگان
 •  شرکت های فناوری تامین تجهیزات
 •  email
 • email
 • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۰۵/۱۴
 • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۰۵/۱۴
 •    تهران همه موارد
 • 1091 بازدید
 • خیابان سهروردی شمالی - خیابان خرمشهر (آپادانا) - شماره 7 - شرکت واریان ایران

دستگاه پلاتر رنگی اسه ، تلفیقی از تکنولوژی های چاپ دیجیتال و جوهرافشان می باشد که علاوه بر سرعت بالا در چاپ ، هزینه چاپ کمتری هم به همراه دارد. در واقع  تکنولوژی چاپ این دستگاه به کلی با آنچه در پلاترهای جوهرافشان و لیزری دیده اید متفاوت است. مواد مصرفی آن تیله های تونری اسه به اسم Océ Toner Pearls می باشند که در زمان چاپ ، وارد پرینت هد شده ، ذوب می گردند وبصورت "ژل"  بر روی مدیا پاشیده می شوند. از مزایای این تکنولوژی ، علاوه سرعت بالای پلاتر در چاپ ، می توان به خروجی ضد آب ، خشک و بی بوی آن اشاره نمود. همچنین پلاتر لارج فرمت اسه ، هیچ وابستگی به مدیاهای گران قیمت کوتد ندارد و می تواند بر روی هر نوع مدیایی از جمله Recycled Papers ، Plain ، Coatted ، Uncoatted ، Polypropylen ، Backlit ،  Fluorescent ، Vellum و .... چاپی باکیفیتِ یکسان ارائه دهد.
در واقع ، این دستگاه می تواند کار چند دستگاه لارج فرمت را با هم انجام دهد. سرعت بالای ( 212 برگ A1 در ساعت ) این قدرت را به هر چاپخانه ای میدهد که پروژه های بیشتری را برای چاپ بگیرد و بازده بیشتری چه از لحاظ تولید و چه از لحاظ مالی بدست آورد.
یکی از معایب پلاترهای جوهرافشان ، هزینه هر چاپ است که به مراتب رقم بسیار بیشتر از چاپ هایی است که با پرینترهای لیزری گرفته می شود. عدم وجود جوهر و تبدیل تونر به تیله های کریستالی ، باعث شده است که هزینه ی چاپ دستگاه اسه colorwave بسیار کم شده و برای کسب و کارهایی که بر پایه ی تولید قرار دارند بسیار سودده باشد.
از دیگر معایب پلاترهای جوهرافشان ، می توان به عمر پرینت هد و معیوب شدن آن در صورت عدم استفاده از پلاتر برای مدتی کوتاه و یا استفاده از جوهرهای غیر اورجینال ، گرد و خاک محیط ، غبار کاغذ و... اشاره نمود که موجب می گردد پس از مدتی کیفیت چاپ افت کرده و خروجی دلخواه را ارائه ندهد. نظارت دائم بر خروجی های پلاترهای جوهرافشان نیز یکی دیگر از معضل های چاپخانه های تبلیغاتی و گرافیکی است. پلاتر اسه colorwave ، از مکانیزمی نیز برخوردار است که پرینت هد را حین چاپ ریکاور کرده و از افت کیفیت چاپ جلوگیری می نماید. این مکانیزم باعث افزایش باور نکرده طول عمر پرینت هد شده و خیال کاربران از این بابت راحت کرده است.
علاوه بر مزیت عدم احتساب پرینت هد جزء مصرفی های دستگاه ، maintenance cartidge دستگاه نیست بصورت رایگان در کنار هر پک تیله های تونری اسه ارائه می شوند که این نیز باعث کاهش هزینه ها و صرفه جویی در وقت کاربران دستگاه می گردد.

از موارد قابل ذکر برای کاربردهای این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. چاپ های CAD سیاه و سفید و رنگی
 2. چاپ های GIS
 3. پوسترهای داخلی (POP و POS)
 4. چاپ وینیل ( تا ضخامت 0.2 میلیمتر )
 5. چاپ انواع کاتالوگ های بهم پیوسته و تاشو ( تا ضخامت 0.2 میلیمتر )
 6.  و....
ثبت آگهی رایگان