نیازمندی نفت و گاز| درج آگهی رایگان| تبلیغ تخصصی

ساخت اسپلیت تی

ساخت اسپلیت تی

  •  پیمانکاران عمومی پیمنکاران اجرایی
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۰۶/۰۵
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۰۳/۱۷
  •    البرز کرج
  • 5148 بازدید
  • http://hottaping.com

ساخت اسپلیت تی بر اساس استاندارد API 1104 و API 2201 انجام می شود. طراحی و ساخت اتصال اسپلیت تی به منظور تعبیه انشعاب های جدید روی خطوط لوله انجام می شود. از آن جا که این اتصال در امتداد یک لوله انشعابی جدید ایجاد می کند و حکم ورودی این انشعاب را خواهد داشت فشار بالایی از جانب سیال و شرایط خط بر آن وارد می شود. لذا در صورتی که فرایند طراحی و ساخت اسپلیت تی دارای نقص و عدم تطابق با استانداردها باشد بروز ایرادتی نظیر فرسودگی سریع، دفرمه شدن، نشتی و مواردی از این قبیل قابل انتظار خاوهد بود. به منظور بازرسی کیفیت ساخت اسپلیت تی تست جوش و تست فشار روی آن انجام می شود.

·         تست جوش معمولاً به روش های PT، UT، MT، رادیوگرافی و نظایر آن انجام می شود. بسته به شرایط کار و مشخصات فنی لوله می توان از یکی از این روش ه برای بازرسی جوش اسپلیت تی بهره برد.

·         تست فشار که معمولاً به صورت هیدرواستاتیک بوده و به منظور تخمین ضریب تحمل اسپلیت تی در مقابل فشار وارده از ناحیه سیال انجام می شود.

یک اتصال اسپلیت تی باکیفیت اتصالی است که دست کم اطمینان و ایمنی خود را در بازرسی های ذکر شده اثبات گرداند. فرایند جوشکاری می بایست با حداکثر دقت و بر اساس استانداردهای ذکر شده انجام پذیرد تا هیچ گونه ایرادی در کار به وجود نیاید. جوشکری اصلی ترین فرایند در ساخت اسپلیت تی محسوب می شود و از این رو باید تمامی الزامات در خصوص آن رعایت شود.

شرکت پیشگام صنعت ابزار در طول سال های متمادی فعالیت خود در زمینه ارائه خدمات خططو لوله به صنایع نفت و گاز و فرآورده های پتروشیمی، دارای تجربه و دانش فنی کافی در زمینه ساخت اسپلیت تی و نصب آن روی خطوط لوله است. در ادامه تنها به مواردی از ده ها اسپلیت تی ساخته شده این مجموعه اشاره می شود تا مختصاتی کلی از تجارب این شرکت در زمینه مذکور ترسیم شود:

-          ساخت اسپلیت تی به سایز انشعاب 48 اینچ روی خط لوله 48 اینچی به تعداد سه عدد و نصب آن روی خطوط لوله به منظور انجام عملیات انشعاب گرم

-          ساخت اسپلیت تی به سایز انشعاب 24 اینچ روی خط لوله 36 اینچی نفت به منظور انجام غعملیات انشعاب گیری

-          ساخت اسپلیت تی از نوع فول سدل با صفحات تقویت کننده برای پدها و نیپل اسپلیت تی به منظور انجام انشعاب گیری. این اسپلیت تی به سایز انشعاب 30 اینچ برای انشعاب گیری از خط لوله 30 اینچی میعانات گازی ساخته شد.

-           ساخت اسپلیت تی به سایز انشعاب 16 اینچ به منظور انشعاب گیری از خط لوله 32 اینچی حاوی سیال گاز با فشار 25 بار.

-          ساخت اسپلیت تی به سایز انشعاب 10 اینچ روی خط لوله 10 اینچی

-          ساخت اسپلیت تی 24 اینچی روی خط لوله 24 اینچی

-          ساخت اسپلیت تی به انشعاب 12 اینچ روی خط لوله 24 اینچی به منظور انشعاب گیری

-          ساخت اسپلیت تی به سایز 16 اینچ برای خط لوله به سایز 20 اینچ حاوی سیال با فشار 38 بار

-          ساخت اسپلیت تی به سایز انشعاب 36 اینچ روی خط لوله به سایز 40 اینچ حاوی سیال با فشار 45 بار

-          ساخت اتصالات اسپلیت تی 14 اینچی برای خطوط لوله 24 و 36 اینچی به منظور انشعاب گیری گرم

-          ساخت اسپلیت تی 16 اینچی روی خط لوله 16 اینچی

تمامی موارد اسپلیت تی های ساخته شده فوق از تست های جوش و بازرسی موفق بیرون آمده و پس از عملیات انشعاب گیری همچنان بدون ایراد کارکرد خود را ادامه می دهند. چنان که پیداست شرکت پیشگام صنعت ابزار آزمون خود در زمینه ساهت اتصال های اسپلیت تی سایز به سایز، و نیز اتصالات با سایز انشعاب بزرگ را پس داده است و امروز آمادگی کامل برای دریافت سفارشات مشتریان برای ساخت اسپلیت تی در سایزهای مختلف حاوی انواع سیالات با فشارهای متفاوت را دارا می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

شماره همراه: 09193837714

 

شماره ثابت: 02634717900

ثبت آگهی رایگان