نیازمندی نفت و گاز| درج آگهی رایگان| تبلیغ تخصصی

فروش حلالهای شرکت نفت و پتردشبمی

فروش حلالهای شرکت نفت و پتردشبمی

آگهی رایگان
  • تولید، فرآوری نفت و گاز پتروشیمی
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۰۶/۳۰
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۰۶/۳۰
  •    تهران همه موارد
  • 307 بازدید
  • در صد تخفیف بازدید کنندگان : 3 درصد
  • شرکت حلال پویان پارسه(جهانگیری) محصولات شرکت درتناژهای بالا جهت فروش داخلی وخارجی حلال ویژه ( ۴۰۰) : این حلال ، حلال آروماتیک بالا بوده و به عنوان رقیق کننده در صنایع الکل سازی ، رنگ سازی و صنعت چاپ کاربرد دارد.  حلال ۴۰۲ : این حلال بر پایه نفت سفید می باشد که در سه گرید زیر تولید می شود و هر کدام در صنایع خاصی کاربرد دارند :  گرید A: عمدتا در صنایع رنگ سازی ، تینر سازی ، صنعت چاپ و ... کاربرد دارد  گرید B: عمدتا در صنایع لاک و الکل ، چاپ پارچه ، واکس های مخصوص اثاثیه منزل و کف پوش ها و ... کاربرد دارد  گرید C: عمدتا در صنایع تولیدی حلال چربی گیر از سطوح فلزات و اسپرهای پاک کننده و ... کاربرد دارد  حلال ۴۰۳ : ماده اولیه برای تولید حلال ۴۰۳ ، نفت سفید ، گازوئیل و روغن سوخته می باشد .  حلال۴۰۳ این شرکت بر پایه نفت سفید است و عمدتا برای تولید هیدروکربورهای سنگین (شبه گازوئیل) مصرف می شود و به علت رونق زیاد بازار خرید و فروش هیدروکربور در کشور همسایه ، افغانستان ، این حلال در بین تولیدکنندگان داخلی هیدروکربور تقاضای زیادی دارد.  حلال ۴۰۶ : بیشترین مورد مصرف این حلال در صنایع شیمیائی ، آرایشی - بهداشتی و صنایع غذایی می باشد.  حلال ۴۰۹ : از این نوع حلال به عنوان رقیق کننده انواع چسب های صنعتی و کارگاهی استفاده می شود و همچنین بخشی از مواد تشکیل دهنده تینر می باشد.  حلال ۴۱۰ : عمدتا در صنایع لاستیک سازی ، چسب سازی و صنایع رنگ و رزین مصرف می شود و یکی دیگر از پرتقاضاترین حلال ها در بازار است.  نفت بی بو : به دو روش اسید واش و برج تقطیر تولید میشود و عمده مصرف نفت بی بو در صنایع ساخت سموم بوده و به عنوان حامل مواد سمی جهت جلوگیری از آفات نباتی استفاده می شود و همچنین در صنایع ساخت اسپرهای حشره کش ، صنایع رنگ و جوهر چاپ نیز کاربرد دارد.  وایت اویل : با فلش پوینت های ۱۲۰-۱۴۰-۱۶۰-۱۸۰ و ۲۰۰ تولید و عرضه می شود. تماما دیسلاتوری بوده و فاقد هرگونه مشتقات گازوئیل می باشد که در بازار داخلی به عنوان روان کننده ماشین آلات صنایع ریسندگی ، نساجی ، بهداشتی ، صنایع تولید ابر (فوم پلی استایرن) ، آفت کش ها ، پاک کننده های صنعتی ، صنایع چوب ، پارکت ، بعنوان پاک کننده و براق کننده و محافظت از ترک خوردگی چوب مورد مصرف دارد.  روغن پایه : به سه دسته عمده ۱۰۰ – ۱۵۰ و ۵۰۰ تقسیم بندی می شود که هر کدام دارای خواص شیمیائی و فیزیکی متفاوت و مختص به خود می باشند و در بازار داخلی به عنوان ماده اولیه تولید روغن های مختلف از جمله روغن موتور ، روغن هیدرولیک ، روغن دنده و ... کاربرد دارد.  روغن ۱۰ : روغن های ۱۰ تولیدی این شرکت با فلش های ۱۰۰-۱۲۰-۱۴۰ و ۱۶۰ تولید می شوند و عمدتا پایه دیسلاتوری بوده و عاری از هرگونه گازوئیل و مشتقات آن می باشد و معمولا به عنوان روان کننده ماشین آلات ودستگاه ها در تمامی صنایع وهمچنین برای تولید هیدروکربورها (شبه گازوئیل) کاربرد دارد.  سایر محصولات این شرکت عبارتند از : وایت اسپیرایت – هیدروکربن سبک و سنگین صادراتی - روغن شستشو حلالهای شیمیای وپتروشیمی شامل زایلین مخلوط_ ارتو زایلین _تولوین_متانول_mek_  استون_گلیکول_بوتیل استات_متیل استات_اتیل استات _ویژه تسویه و۴۰۲ تسویه و..... تلفنهای تماس ۰۲۱۷۷۹۶۵۰۰۴ ۰۲۱۷۷۹۶۵۰۰۵ ۰۹۱۲۵۹۰۵۷۷۰ فکس ۰۲۱۷۷۱۴۷۷۵۴

شرکت حلال پویان پارسه(جهانگیری)

محصولات شرکت درتناژهای بالا جهت فروش داخلی وخارجی

حلال ویژه ( ۴۰۰) : این حلال ، حلال آروماتیک بالا بوده و به عنوان رقیق کننده در صنایع الکل سازی ، رنگ سازی و صنعت چاپ کاربرد دارد. 

حلال ۴۰۲ : این حلال بر پایه نفت سفید می باشد که در سه گرید زیر تولید می شود و هر کدام در صنایع خاصی کاربرد دارند : 
گرید A: عمدتا در صنایع رنگ سازی ، تینر سازی ، صنعت چاپ و ... کاربرد دارد 
گرید B: عمدتا در صنایع لاک و الکل ، چاپ پارچه ، واکس های مخصوص اثاثیه منزل و کف پوش ها و ... کاربرد دارد 
گرید C: عمدتا در صنایع تولیدی حلال چربی گیر از سطوح فلزات و اسپرهای پاک کننده و ... کاربرد دارد 
حلال ۴۰۳ : ماده اولیه برای تولید حلال ۴۰۳ ، نفت سفید ، گازوئیل و روغن سوخته می باشد . 
حلال۴۰۳ این شرکت بر پایه نفت سفید است و عمدتا برای تولید هیدروکربورهای سنگین (شبه گازوئیل) مصرف می شود و به علت رونق زیاد بازار خرید و فروش هیدروکربور در کشور همسایه ، افغانستان ، این حلال در بین تولیدکنندگان داخلی هیدروکربور تقاضای زیادی دارد. 

حلال ۴۰۶ : بیشترین مورد مصرف این حلال در صنایع شیمیائی ، آرایشی - بهداشتی و صنایع غذایی می باشد. 

حلال ۴۰۹ : از این نوع حلال به عنوان رقیق کننده انواع چسب های صنعتی و کارگاهی استفاده می شود و همچنین بخشی از مواد تشکیل دهنده تینر می باشد. 

حلال ۴۱۰ : عمدتا در صنایع لاستیک سازی ، چسب سازی و صنایع رنگ و رزین مصرف می شود و یکی دیگر از پرتقاضاترین حلال ها در بازار است. 

نفت بی بو : به دو روش اسید واش و برج تقطیر تولید میشود و عمده مصرف نفت بی بو در صنایع ساخت سموم بوده و به عنوان حامل مواد سمی جهت جلوگیری از آفات نباتی استفاده می شود و همچنین در صنایع ساخت اسپرهای حشره کش ، صنایع رنگ و جوهر چاپ نیز کاربرد دارد. وایت اویل : با فلش پوینت های ۱۲۰-۱۴۰-۱۶۰-۱۸۰ و ۲۰۰ تولید و عرضه می شود. تماما دیسلاتوری بوده و فاقد هرگونه مشتقات گازوئیل می باشد که در بازار داخلی به عنوان روان کننده ماشین آلات صنایع ریسندگی ، نساجی ، بهداشتی ، صنایع تولید ابر (فوم پلی استایرن) ، آفت کش ها ، پاک کننده های صنعتی ، صنایع چوب ، پارکت ، بعنوان پاک کننده و براق کننده و محافظت از ترک خوردگی چوب مورد مصرف دارد. 

روغن پایه : به سه دسته عمده ۱۰۰ – ۱۵۰ و ۵۰۰ تقسیم بندی می شود که هر کدام دارای خواص شیمیائی و فیزیکی متفاوت و مختص به خود می باشند و در بازار داخلی به عنوان ماده اولیه تولید روغن های مختلف از جمله روغن موتور ، روغن هیدرولیک ، روغن دنده و ... کاربرد دارد. 

روغن ۱۰ : روغن های ۱۰ تولیدی این شرکت با فلش های ۱۰۰-۱۲۰-۱۴۰ و ۱۶۰ تولید می شوند و عمدتا پایه دیسلاتوری بوده و عاری از هرگونه گازوئیل و مشتقات آن می باشد و معمولا به عنوان روان کننده ماشین آلات ودستگاه ها در تمامی صنایع وهمچنین برای تولید هیدروکربورها (شبه گازوئیل) کاربرد دارد. 

سایر محصولات این شرکت عبارتند از : وایت اسپیرایت – هیدروکربن سبک و سنگین صادراتی - روغن شستشو
حلالهای شیمیای وپتروشیمی شامل
زایلین مخلوط_ ارتو زایلین _تولوین_متانول_mek_  استون_گلیکول_بوتیل استات_متیل استات_اتیل استات _ویژه تسویه و۴۰۲ تسویه و.....

تلفنهای تماس
۰۲۱۷۷۹۶۵۰۰۴
۰۲۱۷۷۹۶۵۰۰۵
۰۹۱۲۵۹۰۵۷۷۰
فکس
۰۲۱۷۷۱۴۷۷۵۴

ثبت آگهی رایگان
جهت مشاهده نماد اصلی کلیک بفرمایید
جهت مشاهده نماد اصلی کلیک بفرمایید