نیازمندی نفت و گاز| درج آگهی رایگان| تبلیغ تخصصی

برگزاری دوره های فنی، تخصصی و مهندسی

برگزاری دوره های فنی، تخصصی و مهندسی

  • مراکز آموزشی و پژوهشی آموزشگاه فنی
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۴/۰۳/۳۱
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۰۵/۱۲
  •    اصفهان اصفهان
  • 4606 بازدید

موسسه آموزش و مهندسی جوش ایران دوره های تخصصی، فنی و مهندسی مرتبط با پروژه های صنایع: نفت، گاز، پتروشیمی، پالایشگاه، اسکلت فلزی و بتنی، نقشه برداری و ... را در سراسر کشور به صورت غیر حضوری (آموزش از راه دور در سراسر کشور) و با گواهی اتمام دوره معتبر (داخلی و بین المللی) ارائه می نماید.
   علاقه مندان می توانند هم اکنون در دوره های: بازرسی جوش (سطح 1و2)، بازرسی ساخت مخازن ذخیره، بازرسی سازه های فلزی،  بازرسی خطوط لوله، بازرسی رنگ و پوشش، نقشه برداری، آزمایش غیرمخرب مایع نافذ (PT)، بازرسی جوش در ساختمان از طریق سایت www.ejosh.ir ثبت نام فرمایند.
   این دوره ها مخصوص کلیه دانشجویان، تکنسین ها و مهندسین فعال یا علاقمند به فعالیت در پروژه ها بسیار مفید می باشند و در پایان گواهینامه اتمام دوره (پس از قبولی در آزمون) دریافت می نمایند. این دوره ها با مزایای بیشتر  و هزینه کمتر نسبت به دوره های حضوری مورد توجه داوطلبان قرار گرفته است.
   با ثبت نام و دریافت پک آموزشی هر دوره: تدریس دروس مطابق سرفصل های دوره، کارگاه عملی مرتبط با هر درس، سیستم پرسش و پاسخ مکاتبه ای با استاد دوره، کلیه استانداردها و جزوات فارسی و انگلیسی، اطلاعات فنی و هر آنچه در مورد دوره مورد نظر خود نیاز دارید را دریافت خواهید نمود.
   گواهینامه هامورد تایید سازمان استاندارد است که مورد قبول برای تمامی مراکز دولتی و خصوصی داخل کشور است که جهت رزومه شما برای استخدام داخل این شرکت ها بسیار تاثیر گزار می باشد و خود دوره هم دانشجویان را برای مصاحبه احتمالی ورودی آنها آماده می سازد.
   همچنین این موسسه با استفاده از کادر اساتید دارای مدارک سطح عالی بازرسی از انجمن آزمایشات غیرمخرب آمریکا (ASNT Level III) اقدام به صدور گواهینامه قابل استعلام سطح 1 و2 (ASNT LEVEL I&II) در زمینه آزمایشات غیرمخرب می نماید.
   لطفاً جهت اطلاعات بیشتر از محتویات بسته ها، نحوه برگزاری و آزمون دوره های غیرحضوری،گواهینامه معتبر بین المللی دوره ها و سایر موارد به پایگاه اینترنتی http://www.ejosh.ir  مراجعه نمائید و یا با شماره های پشتیبانی تماس حاصل فرمائید.
آدرس وب سایت: www.ejosh.ir   پست الکترونیکی ثبت نام: info@ejosh.ir

دفترفروش محصولات: اصفهان - میدان ارتش - ساختمان 104 - واحد 2 - شرکت مشاوران برتر صافا تلفن: 6 - 7777405 (311)98 +     دورنگار: 7777406 (311)98 +      تارنما:  www.mbsafa.ir
پشتیبانی و ثبت نام: 9009 118 0939  -   7863391 0313 -09109309003
لطفاً جهت ثبت نام در خبرنامه مربوط به کلیه دوره های فنی و مهندسی یک پیامک بدون متن به شماره 50002060001020 ارسال فرمائید.

ثبت آگهی رایگان