نیازمندی نفت و گاز| درج آگهی رایگان| تبلیغ تخصصی

مهندسی معکوس،ساخت داخل قطعات دوار و تحریمی و تامین کالا و تجهیزات نیروگاهی پالایشگاهی پتروشیمی

مهندسی معکوس،ساخت داخل قطعات دوار و تحریمی و تامین کالا و تجهیزات نیروگاهی پالایشگاهی پتروشیمی

آگهی رایگان
  •  پیمانکاران عمومی صنعت برق
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۸/۰۳/۲۵
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۲۵
  • 852 بازدید
  • قیمت : 200,000 تومان
  • در صد تخفیف بازدید کنندگان : 5 درصد

شرکت دانش بنیان ایتکو به عنوان یک شرکت پیمانکار و با هدف اجرای پروژه های صنعتی به صورت EPC در عرصه صنایع معدنی، آب و فاضلاب، نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی فعالیت می نماید.شرکت ایتکو مصمم بر این است که خدمات خود را با بهترین کیفیت در کوتاه ترین زمان اجرا کرده است. این شرکت به سبب داشتن نیروهای متخصص با دانش فنی روز دارای قابلیتهای مختلفی در زمینه فعالیت های طراحی، برنامه ریزی، هماهنگی مدیریت اجرائی، نظارت بر ساخت و نصب و راه اندازی تجهیزات صنایع معدنی، آب و فاضلاب، نفت و گاز، پالایش و فرآیندهای شیمیایی به طور مجزا و مستقل و یا با استفاده از پیمانکاران و مشاورین مختلف داخلی و خارجی می باشد. مهندسی، مدیریت پیمان، ساخت و تامین کالا و تجهیزات، تعمیرات اساسی صنایع نیروگاهی، پالایشگاهی و پتروشیمی، شامل پره ها و قطعات مسیر داغ توربین های گازی، بخار و سیکل ترکیبی سولار، GE، راستون، Olympus، NP، میتسوبیشی، واردات و ساخت قطعات الکترونیک و ارائه کننده انواع قطعات الکترونیک از قبیل : رله,کانورتور(مبدل ولتاژ),میکروسوئیچ,لیمیت سوئیچ,تک سوئیچ,رید سوئیچ,رید سوئیچ جیوه ای,سنسور,سلونوئید(شیر برقی),قطعات خاص و کمیاب,آی سی,رله ماشینی,اس اس آر,رله الکترونیکی,دی سی به دی سی,ای سی به دی سی,رله میلیون,رله مخابراتی,میکروسوئیچ صنعتی ,رله کتابی ,رله فیندر,رله امرون,رله ,finderرله omron رله های رایکس تایوان Distributor of Rayex company for relays and SSR products ، کانورتور های چینفای تایوان Distributor of Chinfa company ، های الستای سوئیس ELESTA RELAYS انواع رله،اس اس آر، کانورتور،میکروسوئیچ،لیمیت سوئیچ،تک سوئیچ ،رید سوئیچ شیشه ای ، سنسور و سلونوئید
شرکت دانش بنیان صنعتی ایتکو با بهره گیری از دانش فنی و تجربی کارشناسان خود به عنوان سازنده قطعات و پشتیبان و خدمات پس از فروش شرکت های Doseuro، Filtteck ، Novarotors ، Argal و Ragazzini اقدام به ارائه طیف وسیعی از محصولات نیروگهی و پالایشگاهی نموده است.
تولید و ساخت قطعات صنعتی، نیروگاهی و نفت و پتروشیمی
تولید و ساخت قطعات ریخته گری دقیق - پره های ثابت و متحرک توربین و کمپرسور
سندبلاست و آموزش پرسنل
عرضه کننده و وارد کننده کلیه قطعات الکترونیک 
رله - رید رله - رید سوئیچ - میکروسوئیچ - تک سوئیچ - سوئيچ های مغناطيسي - رله آی سی -سون سگمنت - سوکت رله و کلیه قطعات الکترونیک
و قطعات خاص و کمیاب و فروش محصولات OMRON,GOODSKY,HIGHLY

شرکت ایتکو به پشتوانه تجارب متخصصین خود و تسلط کامل بر فرایندهای مهندسی مجدد و مهندسی معکوس، قطعات حساس و ویژه ای را برای توربین های گازی ، کمپرسورها و گیربکس های مختلف طراحی و تولید نموده و علاوه بر آن خدمات مهندسی متنوعی نیز در این خصوص به پالایشگاه نفت پارس و شرکت نفت فلات قاره به صورت یک مجموعه پروژه ارائه نموده و یا در حال ارایه می باشد که در ادامه شرح برخی از این فعالیتهای بیان گردیده است.

1.1پالایشگاه نفت پارس

مهندسی معکوس، تهیه نقشه ، ساخت و تست قطعات پیچیده همچون چرخدنده، ایمپلر، یاتاقان و ...

1.1پایش وضعیت ، ارزیابی فنی، مشاوره و رفع عیوب عملیاتی تجهیزات دوار مشتمل بر توربین های گازی و بخار، کمپرسور، گیربکس و الکتروموتور 1.1شرکت نفت فلات قاره ایران

 

شرکت ایتکو به پشتوانه تجارب متخصصین خود و تسلط کامل بر فرایندهای مهندسی مجدد و مهندسی معکوس، قطعات حساس و ویژه ای را برای صنایع مختلف فعال در حوزه نفت و گاز طراحی و تولید نموده است. از جمله صدها قطعه حساس برای شرکت های نفت فلات قاره ایران ، کالای نفت تهران و شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب همچنین قطعه CT Volute ، DEMISTER GAS ASSEMBLY (برای اولین بار در ایران)

این پروژه با دراختیار گذاشتن قطعات تخریب شده به شرکت ایتکو آغاز گردید.

شرکت ایتکو موفق شده است بیش از 110 قلم قطعه پرمصرف و حساس توربین های گازی راستون TA-1750 به تعداد 3400 قطعه برای منطقه لاوان و توربین های گازی راستون TB-4000 برای منطقه آغاجاری در داخل تولید و تحویل شرکت نفت فلات قاره ایران و شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب نماید . تمامی قطعات بومی سازی شده تست های آزمایشگاهی و میدانی را با موفقیت پشت سرگذاشته و بر روی دستگاه نصب شده است .

شایان ذکر است ساخت این قطعات باتوجه به حساسیت ویژه آنها به روش مهندسی مجدد که شناسایی عملکرد و نکات مستتر در طراحی و ساخت قطعات نیز بررسی شد، ساخته شده است. کلیات فرایند مهندسی مجدد در شرکت ایتکو در شکل زیر نشان داده شده است.

در این میان یکی از قطعات حساس و پرمصرف، قطعه CT Volute می باشد، که فعالیت های گسترده ای برای ساخت آن انجام شده است.

شرکت توربین توان گستر ایرانیان ( ایتکو ) میل لنگ های بزرگ و معیوب لوکو موتیو را که در اثر فشار کار دچار سایش و ضایعات درونی و بیرونی شده بود را با موفقیت تعمیر و بازسازی کرد. میل لنگ های بازسازی شده روی موتور نصب شده و تست های میدانی را با موفقیت پشت سر گذاشته است.

جریان بازسازی میل لنگ های معیوب به شکلی است که حرارت زیادی به میل لنگ وارد نمی شود و میل لنگ دچار ارتعاش نخواهد گردید. کارشناسان شرکت ایتکو با ارائه خدمات پوشش دهی در سطح میل لنگ های معیوب را شبیه میل لنگ روز اول بازسازی کردند.

شرکت ایتکو ظرفیت تعمیر میل لنگ های با طول 5- 6 متر را دارد . توانایی تعمیر میل لنگ های بزرگ در کشور در اختیار چند شرکت خاص می باشد که یکی از آن ها شرکت توربین توان گستر ایرانیان است.

مهمترین عیب میل لنگ های بازسازی شده ایجاد تاب و اعوجاج ( بیرونی و داخلی ) بر روی میل لنگ است که در اثر چرخش با دور بالا ، مدت زمان طولانی و فشار کاری زیاد ایجاد می شود.

روش بازسازی میل لنگ ها بگونه ای انجام می شود که در سایزینگ میل لنگ ها تغییر غیر استانداردی ایجاد نشده است.

 شرکت ایتکو آمادگی خود را برای بازسازی میل لنگ های کوچک و بزرگ تجهیزات مختلف اعلام می کند.

ایتکو تجربه تعمیر و بازسازی میل لنگ های بزرگ را در رزومه کاری خود دارد و تاکنون میل لنگ های تجهیزات دوار شرکت های مختلف از جمله لوکوموتیو های راه آهن را انجام داده است .

1.تعمیرات اساسی و اورهال

تاکنون پروژه های مختلفی در زمينه ساخت، تامين  قطعات و تعميرات کمپرسورها، گیربکس ها ، پمپها و توربين‌های صنعتی انجام شده است، که در ادامه به برخی از آنها اشاره میشود. آموزش‌های تخصصی مرتبط در کشورهای صاحب نام صنایع نفت و گاز و اخذ تاییدیه‌های مربوطه از یک طرف و انجام پروژه‌های بسیار در حوزه نفت و گاز که منجر به کسب تجربه و آشنایی با حساسیت های این صنعت شده، از جمله توانمندی‌های این مجموعه بشمار می رود .

1.1تعمیرات و اورهال تجهیزات دوار در  ایتکو 1.2مهندسی تعمیرات

مهندسی اورهال و تعمیرات در شرکت ایتکو

مهندسی اورهال و تعمیرات در شرکت ایتکو مطابق استاندارد به دو قسمت زیر طبقه بندی می‌گردد:

مهندسی تعمیرات در محل Field Service

مهندسی تعمیرات در کارگاه Shop Work

 

1.3خدمات مهندسی تعمیرات در محل (Field Service)

بطور کلی خدمات این بخش به‌دو شکل تعمیرات پیشگیرانه و تصحیحی ارائه می گردند.

در بخش پیشگیرانه ، تیم تعمیرات فارغ از وضعیت کنونی تجهیز بعد از یک ساعت کارکرد مشخص به محل اعزام گردیده وتست‌های متناسب با آن ساعت کارکرد را بروی تجهیز انجام می دهند.  برای مثال : بعد از 5000 ساعت کار، بازرسی بروسکوپیک و پایش ارتعاشات صورت می‌پذیرد، اما این تست ها برای ساعت کارکردی برابر با 10000 ساعت علاوه‌بر  بازرسی بروسکوپیک و پایش ارتعاشات، تعویض فیلترها و  الکتریکال‌چک و نیز بررسی سیستم‌های کنترلی نیز به انجام میرسد.

آیتم تعمیرات تصحیحی مربوط به موتورهایی است که در حالت Shutdown قرار گرفته اند،که در این صورت تیم تعمیراتی شرکت ایتکو در کمترین زمان ممکن جهت عیب‌یابی و رفع آن به محل اعزام می‌گردند .

1.4لیست فعالیت در تعمیرات در محل

این فعالیتها بترتیب زیر می باشد :

- آماده سازی  Preparation :

که شامل تعیین افراد و مهیا نمودن ابزار لازم در کمترین زمان ممکن میشود.

  - دمونتاژ و بازرسی

  - دمونتاژ ماژول ها

  - Clearance Check

  - بازرسی موضعی چشمی و نفوذی

  - تعریف شرح کار((scope of work

  - auxiliaries check (فیلتر هوا ، Lube Oil ، سیستم کنترل Surge ، گیربکس های کمکی و کاهنده ، Starting device و ....)

1.5مونتاژ :

- مونتاژ ماژول ها

  -  Clearance Check

  - صورتجلسه فنی

  - Mechanical Run and Performance Check

1.6مهندسی تعمیرات (Shop Works) :

فعالیت‌های تعمیراتی اصلی(Major Overhaul) مربوط به موتورها در کارگاه‌ها و آزمايشگاه‌های تخصصی انجام می گیرد. اهم فعاليت‌های مربوط به مهندسی تعميرات در اين شرکت به شرح ذيل می باشد:

- تست‌های غیر مخربNDT (Nun Destructive Testing)

- تست‌های مخرب Destructive Testing)  )

- مونتاژ و دمونتاژ روتور

- تعمیر و پوشش‌دهی

- بالانس استاتیکی و دینامیکی

2. سوابق اجرایی

رديف

موضوع قرارداد

نام كارفرما

تاريخ شروع

وضعيت پروژه

1

خريد، نصب و راه اندازی گيربکس کمپرسور

پالايشگاه نفت پارس

1393

اتمام

2

پايش وضعيت، ارزيابی و تعمير کمپرسور بورسيگ

پالايشگاه نفت پارس

1393

اتمام

3

تعمير اساسی 2 دستگاه SGT400

پارس جنوبی

1392

اتمام

4

تعمير اساسی 2 دستگاه SGT400

نار و کنگان

1392

اتمام

5

تعمير اساسی 2 دستگاه SGT400

نار و کنگان

1391

اتمام

6

تعمير اساسیتوربين AL-336

1 دستگاه

شرکت ملی انتقال گاز

1391

اتمام

8

تعمير اساسی توربين AL-336

1 دستگاه

شرکت ملی انتقال گاز

1391

اتمام

9

پایش ، عیب یابی و تعمیرات اساسی پمپ سانداین

 1 دستگاه

شرکت ملی مناطق نفتخيز جنوب-آغاجری

1392

اتمام

 

 

ساخت محفظه احتراق توربين گازی رولزرويس AVON

شرکت ملی مناطق نفتخيز جنوب-آغاجری

1393

اتمام

10

ساخت قطعات توربين گازی RUSTON – TB-4000

شرکت ملی مناطق نفتخيز جنوب-آغاجری

1394

اتمام

11

ساخت قطعات توربين گازی RUSTON TA-1750

شرکت نفت فلات قاره ايران

1392

در حال انجام

 


44699120-22 تلفن و فکس 44653120

ثبت آگهی رایگان