www.naft118.com

                 
چرا به یک نمایشگاه تخصصی دائمی در این صنعت نیاز می باشد؟

   به دلیل وجود ذخایر غنی از منابع هیدروکربنی در سراسر کشور، صنعت نفت همواره یکی از قطب های اصلی صنایع کشور می باشد. با پیشرفت صنایع داخلی کشور پس از انفلاب سال 57، امروز اکثریت نیاز این صنعت در داخل کشور و توسط متخصصان داخلی برآورده می شود. وجود نمایشگاه تخصصی دائمی در این زمینه می تواند مزایای زیادی جهت معرفی خدمات متخصصین و ایجاد پل ارتباطی میان پیمانکاران و کارفرمایان باشد. لذا موسسه آموزش جوش ایران متشکل از کنسرسیوم مشاوران برتر آفاق جهت ایجاد یک نمایشگاه مجازی اقدام به دریافت اطلاعات متخصصان و پیمانکاران مرتبط با این صنعت نموده است. لازم به ذکر است کلیه خدمات ارائه شده جهت تبلیغ این شرکت ها و متخصصان به صورت کاملاً رایگان می باشد و هیچگونه هزینه ای بابت خدمات ارائه شده دریافت نخواهد شد.
   از آنجایی که محصولات و خدمات این صنعت با سایر صنایع تفاوت بسیاری داشته و مشتریان و مخاطبین مخصوص خود را دارد لذا این تبلیغات تخصصی نتایج متفاوتی را در رونق کسب و کار شما خواهد داشت.

                 
گزیده ای از مزایای نمایشگاه دائمی صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی:
1- تبلیغات تخصصی از محصولات و خدمات شما در صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی به صورت رایگان
2- قرارگرفتن غرفه مجازی در اختیار سازمانها و شرکت ها به صورت اختصاصی برای تبلیغات کامل محصولات و خدماتشان به صورت کاملاً رایگان
3- قرار گرفتن محصولات، خدمات و تخصص شما در دید هزاران بازدید کننده تخصصی مرتبط با صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی
4- برطرف کردن نیاز سازمان ها و شرکت ها جهت دریافت تجهیزات و خدمات مورد نظر در زمینه صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی
5- رونق بیشتر کسب و کار و افزایش کیفیت خدمات و محصولات این صنعت با ایجاد محیط رقابتی از طریق گسترش دامنه های انتخاب
6- استفاده حداکثری از ظرفیت ها و توانمندی های داخلی در صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی
لازم به ذکر است این فعالیت جهت استفاده حداکثری از ظرفیت ها و توانمندی های داخلی در صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بوده و هیچگونه هزینه ای بابت خدمات ارائه شده دریافت نخواهد شد.
                 
دعوتنامه جهت ثبت نام در نمایشگاه ویژه فعالان در صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

   از آنجایی که محصولات و خدمات صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با سایر صنایع تفاوت بسیاری داشته و مشتریان و مخاطبین مخصوص خود را دارد لذا نمایشگاه تخصصی مزایای بسیار زیادی برای شرکت کننده آن خواهد داشت که به تعدادی از آنها در قسمت بالا ذکر گردید.
    لذا مدیریت نمایشگاه آقای محمد ادب آوازه از کلیه سازمان ها، شرکت ها، متخصصین و تکنسین های فعال در این صنعت دعوت می نماید نسبت به ثبت نام در نمایشگاه مجازی مربوط به صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی اقدام نمایند. با سپاس، مدیریت سایت محمد ادب آوازه

   شرکت ها و سازمان ها می توانند در قسمت فرم ثبت نام زیر درخواست دریافت غرفه رایگان داشته باشند، همچنین متخصصان توانمند در این صنایع می توانند برای استخدام در شرکت ها اطلاعات و تخصص خود را در نمایشگاه ثبت نموده تا به این شرکت ها معرفی شوند:

 

ثبت نام  شرکت ها و متخصصین در نمایشگاه    فرم ارتباط با مدیریت سایت
کلمات کلیدی صفحه: نمایشگاه دائمی - نمایشگاه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی - صنعت نفت - ثبت نام رایگان - نمایشگاه تخصصی - نمایشگاه فنی و مهندسی - پالایشگاه - پتروشیمی - سراسر کشور
       
 

 

 

 برچسب ها: