نیازمندی نفت و گاز| درج آگهی رایگان| تبلیغ تخصصی

فروش مستقیم اسید فلوئوریک از کارخانه اکسیران

فروش مستقیم اسید فلوئوریک از کارخانه اکسیران

آگهی رایگان
  • تولید، فرآوری نفت و گاز پتروشیمی
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۴۰۰/۰۳/۰۳
  • آخرین بروز رسانی : ۱۴۰۰/۰۴/۰۳
  •    تهران همه موارد
  • 294 بازدید
  • کارخانه اسید فلوئوریک (HF) اکسیران تولید کننده انواع مواد اولیه شیمیایی مورد نیاز صنایع کشاورزی ، پتروشیمی ،آزمایشگاهی و کارگاهی با بالاترین کیفیت و استانداردهای داخلی و بین المللی محصولات خود را به مشتریان محترم ارایه میدهد. کاربردهای اسید فلوئوریک (HF) : پالایش نفت در صنایع پلیمر کاربرد در صنایع هسته ای. در صنایع شیمیایی کاربردش برای ساخت مواد شیمیایی گوناگون دیگر حاوی فلورین، مانند تفلون (پوشش در ظرف پخت)، فرن (عامل خنک کننده در تهویه هوا) و فلوئوروکربن ها (که به عنوان سوخت در قوطی های آئروسل) استفاده می شود. در صنایع خودرو در صنایع شیشه و کریستال صنایع تولید لامپ برای جلوگیری از پوسیدگی دندان به خمیر دندان و به منابع آب شهری افزوده می‌شوند. امکان استفاده از گاز فلورین خالص را بعنوان سوخت موشک در تهویه هوا و در سرد سازی کاربرد وسیعی دارند. در تولید آلومینیوم و کلروفلوئوروکربن ها و صنایع شیمیایی استفاده می شود. برای درمان پوکی استخوان مفید است. در تولید کربولیت مصنوعی کاربرد وسیعی دارد. موارد آزمایشگاهی حکاکی بر روی شیشه از فلوئورید سدیم به عنوان حشره کش به خصوص بر علیه سوسک ها استفاده می شود. جهت دریافت آنالیز و مشاوره خرید به سایت www.eksiran.com یا به واتساپ 09020098999 و یا با شماره تلفن های 021 77538455 و 021 77651134 تماس حاصل نمایید .

کارخانه اسید فلوئوریک  (HF) اکسیران تولید کننده انواع مواد اولیه شیمیایی مورد نیاز صنایع کشاورزی ، پتروشیمی ،آزمایشگاهی و کارگاهی با بالاترین کیفیت و استانداردهای داخلی و بین المللی محصولات خود را به مشتریان محترم ارایه میدهد.


کاربردهای اسید فلوئوریک (HF) :


پالایش نفت  


در صنایع پلیمر


کاربرد در صنایع هسته ای.


در صنایع شیمیایی کاربردش برای ساخت مواد شیمیایی گوناگون دیگر حاوی فلورین، مانند تفلون (پوشش در ظرف پخت)، فرن (عامل خنک کننده در تهویه هوا) و فلوئوروکربن ها (که به عنوان سوخت در قوطی های آئروسل) استفاده می شود.


در صنایع خودرو


در صنایع شیشه و کریستال


صنایع تولید لامپ


برای جلوگیری از پوسیدگی دندان به خمیر دندان و به منابع آب شهری افزوده می‌شوند.


امکان استفاده از گاز فلورین خالص را بعنوان سوخت موشک


در تهویه هوا و در سرد سازی کاربرد وسیعی دارند.


در تولید آلومینیوم و کلروفلوئوروکربن ها و صنایع شیمیایی استفاده می شود.


برای درمان پوکی استخوان مفید است.


در تولید کربولیت مصنوعی کاربرد وسیعی دارد.


موارد آزمایشگاهی


حکاکی بر روی شیشه


از فلوئورید سدیم به عنوان حشره کش به خصوص بر علیه سوسک ها استفاده می شود.

جهت دریافت آنالیز و مشاوره خرید به سایت www.eksiran.com یا به واتساپ 09020098999 و یا با شماره تلفن های 021 77538455 و 021 77651134 تماس حاصل نمایید .

ثبت آگهی رایگان